Google Adsense Yerine Kullanabileceğiniz En İyi Reklam Şirketleri

Merhaba bu yazımda Google Adsense yerine kullanabileceğiniz en iyi reklam şirketlerini sizlerle paylaşacağım.

Web site sahiplerinin özellikle Blogger ve haber sitelerinin büyük emekler sarf ederek paylaştığı makalelerden para kazanabilmelerini sağlayan en büyük reklam ağı olan Google ”Adsense” siz ne kadar iyi makale yazarsanız yazın bazen sizi Google saçma sebepler yüzünden banlayabiliyor bu yüzden sadece bu platform üzerine bağlı kalmayarak diğer Adsense Alternatifi olan sistemleri de denemenizde yarar var.

Eğer sizinde Google Adsense hesabınız Geçersiz Etkinlik, Geçersiz Tıklama gibi sebeplerden kapatıldıysa sizde Adsense yerine kullanabileceğiniz en iyi reklam şirketlerini aramaya başlamışsınızdır.
Sizlere Adsense yerine kullanabileceğiniz en iyi reklam şirketlerini sunmaya çalışacağım.

Advoly

Advoly, Google Adsense mağdurları için oldukça ilgi duyulan bir sistemdir. Advoly ‘i diğer, adsense kullanabileceğiniz reklam şirketlerine göre daha çok ilgi görmesinin sebebi ise video bazlı kazanç sistemi yani videolarınız’dan da para kazanmanızı mümkün kılıyor.

Admatic

Bir diğer Adsense yerine kullanabileceğiniz reklam şirketi ise kullanıcıları tarafından çok beğenilen ve sevilen Admatic. Kazanç ölçüm birimi olarak Admatic eCPM’i kullanıyor. Kazançlarınız ise gösterime göre belirleniyor. Eğer +18 içerikli bir siteye sahipseniz maalesef web sitenizde Admatic reklamlarından yararlanamazsınız.

Reklam Store

Reklam Strore ise arayüz ve çalışma mantığı olarak beğenilen başka bir Adsense yerine kullanabileceğiniz bir reklam firmasıdır.

Bu paylaştığım resimler Adsense yerine kullanılabilecek en İyi reklam şirketlerinin ödeme kanıtlarıdır.

Admatic Ödeme Kanıtı

Advoly Ödeme Kanıtı

Reklam Store Ödeme Kanıtı

Adhood Ödeme Kanıtı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir