Astral Seyahat Hakkında Düşüncelerim

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Astral Seyahat hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşacağım.

Astral Seyahat Nedir?

Kısaca Astral Seyahat ruhun vücuttan ayrılıp farkı bir boyuta geçmesidir yani 5.boyuttur.Ruhun bedeni terk ettiği sırada bilinç altınız açıktır, Astral Seyahat 5 dakika ile 2 saat arasında yapılmaktadır.Bilincin yerinde olarak başka mekanlarda gezebilirsiniz. Astral beden için duvarlar ve uzaklık bir engel değildir.

Kendi Deneyimim

Astral Seyahat’ın henüz gerçekliği kesin olmasa’da ben kendi adıma inanıyorum ve 10.sınıfta’da biraz uğraşım vardı ve bir çok araştırmalar yaptım ve denemeye başladım başlarda herhangi bir korkum filan yoktu, sonradan bu olay gerçekleşmeye başladı ve ben korktuğum için olayı gerçekleştiremedim.Ama araştırmalarımda okuduğun gibi vücudum titremeye başlamıştı, burnumda gıdıklanma ve karımda farklı bir his vardı sanırsam çakram açılmaya başlıyordu fakat ben o günden sonra bir daha denemedim.Yakın zamanda tekrardan denemeye başlayacağım eğer Astral Seyahat’ı gerçekleştirebilirim’sem blogumda paylaşacağım.

Astral Seyahat’de Neler Yapabiliriz ?

Astral Seyahat’de zaman dilimi bizim zaman dilimi ile aynıdır.Ruhun beden’den ayrıldıktan sonra senin bilinç altındır yani siz nereye gitmek istersen oraya gidebilir ve Astral Seyahat sırasında normal insanları görebilir ve onları duyabilirsiniz ama onlar sizi göremez ve duyamaz.

Astral Seyahat Tehlikeli midir ?

Astral Seyahat tehlikeli değildir.En azından benim araştırmalarımda böyle bir bilgiye rastlamadım.Fakat Gümüş Kordon adı verilen ruhun beden dışında iken bir ip ile bedeninize bağlısınız’dır. Eğer Gümüş Kordon koparsa bir daha bedeninize dönemezsiniz fakat bu kordonun kopması normal ölümlerde meydana gelir.
Astral Seyahat’da başka ruhlarla karşılaşabiliriz fakat bu ruhların ölülere mi? yoksa Astral Seyahat yapan başka birine mi ait bunu anlayamayız hatta karşınızdaki ruh ile’de telepati yöntemi ile iletişime geçebilirsiniz.
Eğer yaşınız 17’den küçükse denemenizi tavsiye etmem çünkü bilinç altındaki herhangi bir varlık ile karşılaşabilir ve psikolojinizi etkileyebilir.

Astral Seyahat’in Nasıl Yapabilirim ?

Eğer Astral Seyahate inanmıyor iseniz ne kadar denerseniz deneyin bir fayda vermeyecektir.
Üstünüzde rahat edebileceğiniz bir şey olması lazım.
Tamamen rahat edebileceğiniz bir ortamda bulunmalısınız.(Eğer biri sizi Astral seyahat sırasında aniden uyandırmaya kalkarsa büyük tepki verirsiniz.)
Astral Seyahat Denemesi yaparken zihninizi boşaltmalısınız.
Düz bir yere sırt üstü uzanmalısınız ve kafanızın altına yastık vb. şeyler koymayınız(Sert bir yere yatmanız sizin için daha iyi olacaktır)

Astral Seyahat Teknikleri hakkında aşağıdaki videoları izlemenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir